Osobní stránky cestovatele Pavla Gigericha

Úvodní strana  >>>  Kam na výlet za zvířaty

Start labutě na teritoriálně obrannou misi, Albrechtičky, CHKO Poodří

 

Kam na výlet za zvířaty

Česká republika
Slovensko
Litva
Lotyšsko
Estonsko

 

Máte-li rádi zvířátka nebo máte malé děti, které mají rády zvířata, určitě se vám budou hodit mapy převzaté ze stránek www.BirdArea.com, na nichž jsou vyznačeny malé i velké zoologické zahrady, akvária, terária a obory, dále pak záchranné stanice pro volně žijící živočichy a chráněné ptačí oblasti. Na některých mapách jsou také vyznačeny ptačí pozorovatelny i rozhledny, přírodní rezervace a národní parky.

Modré žirafy vyznačují větší zoologické zahrady, které jsou součástí Unie českých a slovenských zoologických zahrad. Šedé symboly představují další místa, kde můžete snadno sledovat zvířata - obory, lesní parky, voliéry, akvária, vivária, motýlí domy a mnoho dalších. Fialový lékařský kufřík označuje záchranné stanice a červené ikony ptáků chráněné ptačí oblasti.

Až budete přemýšlet, kam jet na výlet, vzpomeňte si na tyto mapky a vyražte na výlet za zvířátky. Pokud objevíte něco nového, co v mapách není uvedeno, napište. Stejně tak se může stát, že některá informace už nemusí být aktuální. Budu rád, když mi i v takovém případě dáte vědět.

 

Kam za zvířaty v České republice

 

Kam za zvířaty na Slovensku

 

Kam za zvířaty na Litvě

 

Kam za zvířaty v Lotyšsku

 

Kam za zvířaty v Estonsku

 

 

Sdílejte odkaz na stránku na své sociální síti

http://www.gigerich.cz/kam-na-vylet-za-zviraty.html

 

 

Pavel Gigerich © 2018       Kontakt       Doporučuji:  BirdArea.com   Svatební oznámení   Snubní prsteny       TOPlist