Osobní stránky cestovatele Pavla Gigericha

Úvodní strana  >>>  Koho volit

 

Koho volit

Pro odpověď na otázku, koho volit u voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve dnech 20. až 21. října 2017 doporučuji každému tento postup:

1) Navštivte stránku https://volebnikalkulacka.cz/cs/volby-2017-ultimate/?s=1
Jedná se o nejpropracovanější volební kalkulačku, kterou jsem vyzkoušel a je v ní obsaženo 25 politických stran, které jdou do voleb. Zbývající šestice stran do celkového počtu 31 neposkytla odpovědi na uvedené otázky.

2) Odpovězte na všech 100 otázek (Ano, Ne, Nevím). Doporučuji odpovědí „Nevím“ příliš nešetřit, získáte tak dvě úrovně priorit.

3) Po odkliknutí poslední otázky si na další stránce, která je souhrnem vašich „Ano“ a „Ne“ odpovědí, označte otázky, které jsou pro vás úplně nejvíc nejdůležitější, tedy vaše hlavní priority.

4) Přejděte na stránku Výsledek. Registrovat se do vyskakovacího okna nemusíte; stačí kliknout vedle něj a okno zmizí. Strany jsou na stránce seřazeny podle maximální shody jejich programu s vašimi odpovědmi. Nahoře uvidíte ty, které byste měli volit, dole ty, kterým byste se měli vyhnout.

5) Nyní ale POZOR! V pořadí zobrazených výsledků není nijak zvlášť zohledněna důležitost, kterou pro vás jednotlivé otázky mají, tedy vaše priority. Proto rozklikněte název první strany v pořadí a zkontrolujte si shodu v prioritních otázkách. Vaše prioritní otázky jsou označeny hvězdičkou na začátku řádku. V prioritách by se odpovědi měly shodovat.

6) Shoda téměř nikdy nebude 100 %. Pokud se v zásadních otázkách nevyskytne rozpor, máte v podstatě téměř vybráno, koho volit. Pokud se někde objeví x, tedy rozpor, zamyslete se, zda je otázka pro vás opravdu prioritní. Zda slevíte nebo se podíváte na další možnou volbu. Pokud se vám strojově vybraná strana nelíbí, postupujte dál a zamyslete se, z jakého požadavku jste ochotni slevit. Vypište si strany, se kterými se shodujete v hlavních prioritách a vyberte si z nich.

Srovnejte výsledek shody vašich priorit s výsledkem odpovědí strany, kterou jste chtěli původně volit.
Je pro vás stále ještě volitelná?

 

Parlamentní volby podzim 2017
Jak ovládnout voliče?
Která strana vyjadřuje přesně vaše názory?
Jaké jsou vaše priority?
Citace k zamyšlení
O potlačování svobody slova
Dotace
Jděte k volbám!
Z čeho vycházím?
Řešení migrační krize
Řešení úbytku obyvatel Evropy
Migrace a multikulturalismus
Kde vzít chybějící pracovníky do českých továren
Na koho pracujeme
Evropská unie
Prezidentské volby 2018
Proč nefungoval socialismus

 

Jděte k volbám, je to důležité. Koho volit?
Na to si odpovíte nejlépe, budete-li myslet na bezpečnost a životy svých dětí.


Nezapomeňte si také všimnout, jaké líbivé fráze hlásají někteří šéfové politických stran, ale jak k těmto frázím rozdílnou politiku provádějí jejich komisaři v Evropské komisi a jejich europoslanci.

 

Parlamentní volby podzim 2017

Ve dnech 20. až 21. října 2017 se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

 

„Obávám se, že pod tlakem EU, který stále sílí, naše vláda tomu teď bude chvilku vzdorovat, hrdě vzdorovat před volbami, aby se pak podělala po volbách. A právě proto je zapotřebí dát dohromady lidi, kteří se nepodělají.“
zdroj

Miloš Zeman, prezident ČR

 

Demokracie je vláda lidu a lid může skutečně vládnout jen tehdy, pokud bude mít politiky pod kontrolou. Jsem toho názoru, že politici jsou zde proto, aby pracovali pro své občany. Občan je platí a proto má mít právo je kontrolovat. Ne, nemá to být naopak. Nejsme poddanými politiků. Pokud vám připadá, že tomu tak není, vzdalujeme se demokracii a blížíme se k nové totalitě.

Parlamentní volby na podzim 2017 budou zřejmě jedny z nejdůležitějších voleb v české historii. Proč? Protože pokud podlehneme požadavkům Brusele a necháme naši zemi kolonizovat imigranty, jako to dělají multikulturně vyspělé západní státy, ohrozíme tak nejen naši vlastní bezpečnost, ale především bezpečnost a budoucnost našich dětí a vnuků. Svět se mění tak rychle a tak sebevražedně, že nic nedělat už opravdu nestačí.

 

„Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.“
zdroj

 

 

Jak ovládnout voliče?

Volby jsou v ČR prozatím téměř nezfalšovatelné. Téměř. Čím strany ovládají voliče, jsou především masmédia a v nich zveřejňované předvolební průzkumy. Předvolební průzkumy jsou hlavním nástrojem vytváření veřejného mínění. Až teprve volby vždy ukážou pravdu a míru samostatnosti voličů nebo jejich ovlivnitelnosti pomocí masových médií nebo dalších špinavých triků.

 

„„To nám jednou vedení řeklo, že drůbežárny prodělaly. A že prý to musí zaplatit z našich peněz. Vzali tři tisíce dělníkům a čtyři tisíce lidem v administrativě. Ženský brečely, jak mají s deseti tisíci, které jim zbyly, uživit rodinu. Někdo to nevydržel a napsal Babišovi e-mail. Ten tam poslal nějakou svoji manažerku,“ vypráví. „A víte co? Zjistilo se, že si to manažeři chtěli stopit pro sebe,“ líčí. Po „kontrole shora“ ředitelé museli zadržené peníze zaměstnancům vrátit.“
zdroj

Šáhnul ale vůbec někdo lidem ve Vodňanech na jejich výplaty? Nebo je to trik, jak levně získat voličské hlasy?
Nedávno jsem slyšel, že přesně takto Babiš zachránil prémie pošťačkám. Ani se nemusí všem přidávat. Přidá se jen těm chytřejším, co by mohli trik prohlédnout. Těm ostatním stačí výplaty „zachraňovat“.

 

Dejte voličům správná hesla a změny se nutně dostaví.

Vyhnali vás z hospody? Vyžeňte je z parlamentu!

 

 

Která strana vyjadřuje přesně vaše názory?

Odpověď je až velmi snadná. Žádná. Nikdo není ideální a nikdy nebude. Smiřte se s tím. Žádná politická strana nesestává jen z dobrých lidí a nezůstane věčně dobrá, i když se tak v minulosti jevila. V okamžiku, kdy se stane větší, vždy přitáhne parazity.

Současný špatný volební systém pustí do parlamentu pouze strany, které ve volbách dostanou alespoň 5 % volebních hlasů, v případě koalice ještě více. Šanci tak mají jen strany, které mají velký počet příznivců, peníze na marketing a mediálně známou tvář. Kdo z politických stran nemá ani jedno, pouze podporuje největší strany. Volič totiž musí nový subjekt zaregistrovat několikrát, aby se jím začal vůbec zabývat. Při totální zkorumpovanosti a chybící nestrannosti českých médií je jedinou cestou do parlamentu placená inzerce. Malé strany s nedostatkem financí na svoji propagandu nemají naději.

Parlament ČR má 200 poslanců. Pro zvolení jednoho poslance by mělo stačit dosáhnout nebo přesáhnout 0,5 % hlasů. Malé strany by se měly dokázat domluvit, aby bylo dosaženo změny volebního zákona a tedy zrušení nesmyslné a diskriminační 5% hranice.

Zisk asi 1,5 % hlasů přisuzuje stranám státní příspěvek. Proč ale najednou ten rozpor mezi 1,5 % hlasů a do sněmovny se dostanou až od 5 % hlasů? Proto, aby samotné malé opoziční strany rozdrobily síly opozice. Síla peněz a chamtivost je mocná.

Zamyslete se, zda má smysl volit strany, které nemají žádnou naději na vstup do parlamentu nebo zda by bylo lepší co nejvíce podpořit ty, kteří tu šanci mají a jsou ve většině hlavních priorit na vaší straně.

Uvědomte si, že nejít k volbám je nejenom zbabělé, ale navíc tak můžete posílit strany, které byste možná u kormidla viděli velmi neradi. Když volby špatně dopadnou, nepřijde naši zemi nikdo zachránit. Žádní blaničtí rytíři nebudou. Účast všech rozumných lidí u voleb je jediným řešením, které jako obyčejní lidé máme, pokud se nechcete stát součásní nové totality.

 

 

Jaké jsou vaše priority?

Zde jsou hlavní požadavky, které by měla reflektovat mnou volená strana:

1) Ochrana státu před vnějším nebezpečím.
2) Bezpečnost vlastní a našich dětí i našich spoluobčanů, tedy ochrana života, zdraví, práv a majetku českých občanů .
3) Přežití českého národa včetně ochrany kulturního dědictví našich předků.
4) Svoboda projevu a další svobody, včetně práva vychovávat děti po svém.
5) Snížení míry regulace a míry zasahování státu do života lidí.
6) Omezení přerozdělování a zrušení všech forem dotací.
7) Ochota volené strany opustit EU, pokud EU svým jednáním nepřestane ohrožovat předchozí priority.
8) Dlouhodobá konzistence v hlavních názorových hodnotách strany.

Ostatní názorové rozdíly nejsou prioritní, a proto jsou pomíjivé, dokud jsou ohroženy priority hlavní. A ty nyní ohroženy jsou.

Jsou pro mě naprosto nevolitelné strany, které rozdmýchávají nepřátelství a závist mezi vrstvami obyvatel za účelem posílení vlastní moci ve smyslu hesla „Rozděl a panuj“. Především staví živnostníky proti zaměstnancům a naopak.

 

„Bezpečnost občanů je prvořadou úlohou státu. Možná na to Francouzští politici zapomněli. Já budu tlačit ty naše, abychom tak neskončili také.“
zdroj

Ing. Tomáš Pajonk, předseda krajského sdružení Strany svobodných občanů ve Zlínském kraji

 

„Vzhledem k tomu, že eurokomisaře posluhující globalistickým zájmům a jejich ideologii zničení evropských států a národů nelze odvolat a úřednictvo EU, počínaje europoslanci, je zkorumpováno zlatými koryty, nezbývá, než se zachránit odchodem z nereformovatelné EU. Islámská invaze, přežití národa a odchod z EU, která si z nás udělala kolonii a doslova nás vysává, to by měla být hlavní témata letošních voleb.“
zdroj

Martin Koller, bezpečnostní analytik

 

„Co je největším problémem doby?
Daně? Byrokracie? Ne. Tyhle problémy nás sice trápí, ale neohrožují. Ty můžou počkat.
Zásadní jsou 2 věci – muslimská invaze a levicově-diktátorská EU. Na tom se vše láme. Tady jde o přežití.
Proto budu volit toho, kdo se chce postavit oběma zásadním hrozbám. Nepříjemnosti a problémky si nechme napozději. Volím SPD!“

zdroj (diskuse)

Lubomír Vylíčil

 

 

Citace k zamyšlení

Politici mají být ti nejschopnější, nejšikovnější, nejmoudřejší, nejčestnější, nejpoctivější a nejvlastenečtější z nás.

 

„Evropská unie se velmi změnila, není to už spolek rovnoprávných států, jedná se o totální diktát Bruselu, jenž má podobnou strukturu, jako jsme zažili v dobách socialismu, kdy nám poroučela Moskva.“
zdroj

„Jediná KDU-ČSL zůstala poctivě u svého stanoviska a nadále otevřeně podporuje přijímání migrantů do ČR a podporuje politiku Angely Merkelové.“
zdroj

Tereza Hyťhová, předsedkyně krajského sdružení SPD v Ústeckém kraji

 

„Současné parlamentní strany nechtějí referendum o EU. Vláda sice předložila do parlamentu zákon o celostátním referendu, ale napsala do něj, že o členství v EU se hlasovat nesmí. A dokonce ani takto okleštěný zákon parlament neprojednal. Referendum tedy budeme mít, až to dovolí parlamentní strany. Letos ve volbách voliči můžou posílit strany, které referendum chtějí.“
zdroj

Petr Mach, Strana svobodných občanů (Svobodní)

 

„Kecy o „supermarketu“, z nějž prý taháme narvané vozíky – a platí je za nás kdosi jiný – jsou vrcholem velkopanské nadutosti. Celý ten „návrat do Evropy“, slibující „domeček v Portugalsku“ i vdově z Horní Dolní, byl nebetyčným sňatkovým podvodem. A teď ti, kdo se na něm balíkují, dělají drahoty i kolem drobků, které nám velkomožně „přidělují“. Evropská unie skutečně degeneruje čím dál víc.“
zdroj

PhDr. Josef Skála, CSc., místopředseda KSČM

 

„Uprchlíci ze Sýrie a dalších zemí by mohli v Česku obsadit tisíce pracovních míst, o která naši občané nemají zájem.“
„Uprchlíci se nedokáží integrovat, žádné nepřijímejme.“

„Cesta k euru nebude jednoduchá, ale o přijetí se snažit musíme.“
„Myslím, že jsem to řekl dost jasně: Nechci euro.“
zdroj

Andrej Babiš, bývalý člen KSS (KSČ) (1980–1989), předseda hnutí ANO 2011 (od 2012)

 

 

O potlačování svobody slova

„Svobodu slova nemáme, abychom se bavili o počasí“

 

Nejsem a nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany. Tyto řádky vznikly jen z mé velké obavy o budoucnost naší země.

Na podporu těchto stránek jsem od nikoho nepřijal žádné finanční prostředky a vlastně ani mě to žádné peníze nestálo. Přesto, pokud bych chtěl dát veřejně najevo svoji podporu konkrétní politické straně, byl bych nucen se zaregistrovat u Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí, abych naplnil literu zákona č. 302/2016 Sb. a dokonce bych si měl bezúčelně založit transparentní bankovní účet. Všimněte si prosím, kdy byl tento zákon, ve své podstatě potlačující svobodu slova, schválen a sami si odvoďte, kdo měl v roce 2016 v parlamentu většinu.

Zákon říká, že fyzická osoba, která se hodlá účastnit volební kampaně, a to i bez vědomí kandidující politické strany, politického hnutí nebo koalice či jejich kandidáta, je povinna se před vstupem do volební kampaně registrovat u tohoto úřadu, a to přestože vše hodlá dělat zdarma a od nikoho nechce ani žádné finanční prostředky získávat. Pokud si tedy chcete na plot pověsit nějakou předvolební koblihu, máte stejnou povinnost.

Zákon 302/2016 Sb. v České republice pomáhá současným nejsilnějším stranám potlačit svobodu projevu národa spolu s tzv. Ministerstvem pravdy (Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám) a dalšími. A my pracující idioti si to ještě platíme daněmi. Zákon vznikl zřejmě proto, aby nemusela vrchnost zločince složitě hledat, až tady bude konečná evropská totalita, ale aby se jim ti troubové hezky předem sami nahlásili.

 

 

Dotace

Maximální možné omezení dotací by mohlo být klíčem nejenom k úsporám, ale i k hospodářské prosperitě a ke zvýšení bezpečnosti v naší zemi. Bez dotací by museli ti, co nepracují buď začít dělat nebo emigrovat. Bez dotací by nebylo korupce.

Velké dotace vedou jen ke korupci a vydírání ČR ze strany EU. Týká se to především miliard na obnovitelné zdroje energie (sluneční elektrárny) a dotace na pěstování řepky.

Dotace ve formě vládních investičních pobídek zahraničním firmám okrádají zcela přípo české pracující.

Boj o moc je u některých politických stran především velkým bojem o peníze daňových poplatníků a boj o eurodotace. Pokud je totiž strana napojena na dotace z Evropské unie, podle toho bude především jednat. Pod pohrůžkou ztráty EU dotací začne po volbách přijímat imigranty.

 

„Zrušíme státní dotace podnikům, nespravedlivé výhody pro vybraná odvětví a zbytečné úřady.“
zdroj

Z programu Strany svobodných občanů

 

„Dotace jsou pro ekonomiku naprosto devastující. Dotacemi dělají politické elity z občanů žebráky, kteří čekají na milodary z peněz, které od nich ty elity vybraly na daních.“
zdroj

Roman Kříž, předseda Libertariánského institutu

 

„Dotace nelze rozhazovat na to, co by si lidé přáli. Dávají se na to, co lidé nechtějí, ale co mít musí. To, co chtějí, si koupí sami.“

Sir Humphrey v Jistě, pane ministře

 

„Když se něco hýbe, zdaň to. Pokud se to hýbe i potom, zreguluj to. Jakmile se to přestane hýbat, začni to dotovat.“

Ronald Reagan, bývalý president USA

 

 

Jděte k volbám!

Politika není o lásce, a proto jděte k volbám a dejte hlas straně, která co nejvíce vyjadřuje vaše priority a současně má naději ve volbách uspět. Nevzdávejme se a nebuďme pasivní. Zbavme se těch, kteří nás chtějí připravit o českou kulturu, naše tradiční hodnoty a bezpečí i těch, kteří jim v tom pomáhají, a to tím, že zvolíme jejich oponenty. Kdo nejde k volbám, rezignoval na svoji příslušnost jako občan, stává se otrokem a zříká se svých práv.

Vše je ve vašich rukou. Nepodělejte se a jděte k volbám dosáhnout změny!

 

 

Z čeho vycházím?

Celkem hodně cestuji na to, abych uvěřil, že pod záminkou humanity a multikulturalismu je dobrý nápad přijmout jakékoliv (i malé) množství imigrantů s odlišným pojetím morálních a kulturních hodnot. Navštivte jih Itálie nebo jih Švédska a přesvědčíte se sami, že se tyto země stávají nejsevernějšími zeměmi Afriky. V Itálii je v plném proudu výměna obyvatelstva za imigranty. Každý imigrant stojí Itálii měsíčně 2400 €. Itálie hospodářsky upadá, zatímco pašeráci s neziskovkami si mastí kapsy.

Itálie už vůbec nepřipomíná ten západ, na který jsme kdysi chtěli a ustrašení Švédi mají daleko k Vikingům.

Paradoxně to dnes není Rusko, které nás ohrožuje. V první řadě jsou to současně vládnoucí neomarxističtí politici EU. Ti nám snad chtějí diktovat své představy nového světového řádu inspirované Kalergiho plánem. Tyto jejich představy podpořené už mnoha činy jsou v přímém rozporu s prvními šesti pro mě zásadními výše uvedenými prioritami. Výsledky posledních voleb v Holandsku, Rakousku i Francii ukázaly, že občané západu EU se už zřejmě „podělali“, řečeno slovy českého prezidenta. Nevím, zda jsou pouze poslušným apatickým stádem, které si říká, že zatím máme co jíst, máme se dobře a neválčí se u nich. Já ale vidím, že se už u nich válčí a nechci, aby se tato válka přenesla i k nám.

 

 

Řešení migrační krize

„Austrálie byla narozdíl od západní Evropy k migrantům, hledajícím lepší život v bohatých státech, upřímná. Ihned po záčátku krize byla spuštěna kampaň "Svrchované hranice", která zaznamenala po krátké době úspěch a masová nelegální imigrace po moři do Austrálie skončila. Přestože v Evropě donekonečna slýcháme, že řešení je nesmírně složité, případně, že žádné neexistuje, Austrálie uplatnila pouze to, co velí zdravý rozum.
Australská vláda vyslala nejdříve jasnou zprávu pašerákům lidí, kteří migraci organizují:
„Nikdo, kdo přijde do země nelegálně, nebude přijat. Bez výjimek.“

zdroj

Miroslav Jahoda, Strana svobodných občanů

 

Jinak se nabízí také řešení ve stylu „Nechcete ptáky na zahradě? Nesypte jim na krmítko!“ Což v překladu znamená, že pokud by byly odstraněny štědré dotace imigrantů, snížila by se imigrace sama od sebe na rozumnou míru. Řešením je samozřejmě také maďarská cesta ochrany hranic EU.

 

 

Řešení úbytku obyvatel Evropy

„Pánové, vymíráme... Úkolem společnosti je chránit mateřství, ale nikoliv tak, že potrat je zdarma, nebo tak, že jestliže přivedu na svět dítě, za čtyři měsíce se musím vrátit do práce, protože ceny jsou tak vysoké, že můj muž mě nestačí uživit.
Chtějí, aby ženy neměly možnost zůstat doma. A tak máme dětské azyly: Podle vás, může se čtyřměsíční děťátko cítit dobře s úplně cizí osobou? Stoupají v něm stresové hormony, onemocní, a co mu dáme? Antibiotika. Ale lék, který to dítě potřebuje, je náruč vlastní matky.
Toto je apokalypsa společnosti, která vymírá. Společnosti neumírají, protože by byly vyvražděny, ale protože páchají sebevraždu tím, že ničí rodinu.
Jestliže pro rodinu nebude obnoven vlastní tradiční řád politický, sociální a morální, koncipovaný s dokonalým a řádným vymezením rolí, čeká ji propast bez návratu.“

zdroj

Silvana De Mari, italská lékařka

 

 

Migrace a multikulturalismus

 

Přečtěte si naprosto jasné a logické vysvětlení důvodu podpory migrace z Asie a Afriky špičkami EU

„K tomu, abych dokázal, že se skutečně odehrává invaze, nepotřebuji rozebírat, čím migranti svou pouť do Evropy zdůvodňují, jestli jsou jejich důvody objektivně pravdivé, proč se odmítají vzdát diskriminace žen anebo nadvlády náboženství ve společnosti a v politice. Lhostejné je dokonce i to, jestli se tak chovají, protože to vyžaduje jejich náboženská víra nebo skupinový tlak jejich soukmenovců. Počítá se pouze výsledek, a sice toto: Na evropské území vstupuje vysoce disciplinovaná masa lidí, kteří žijí a myslí ve vysoké míře jednotně, a to v naprostém protikladu ke společenskému pořádku v domácí společnosti.

Když je část nějakého území zaplavena lidmi, kteří mají jiný životní styl, hodnotový systém a společenský pořádek, tak se to rovná obsazení tohoto území cizí mocí. Na tomto faktu nic nezmění ani to, že invaze proběhne nenásilně, nebo to, že se vláda cílové země nebrání.“

„Že se my musíme chovat civilizovaněji? To je bohužel omyl. V soupeření civilizací nezvítězí ta humánnější, nýbrž ta, která se dokáže prosadit. A tak i dnes způsob boje určuje ten, který má nižší morální standardy. Když to odmítneme respektovat, tak jsme předem prohráli. Ani za morálku nelze bojovat jenom morálně.“
zdroj

Petr Robejšek, Realisté

 

„Celá migrační krize je uměle vyvolána z USA jako finanční válka amerických elit a oligarchů proti Evropě, především proti Německu. Evropa má být uvedena do stejného zmatku a rozložena jako mnohé země v Arábii.
zdroj

Zda je za migrační krizí opravdu finanční válka USA proti Evropě nebo provádění NWO evropskými elitami, případně jejich naprostá idiocie, pro nás asi není až tak důležité. Důležité je, co pro nás, obyvatele ČR z migrační krize a multikulturarismu plyne.

V obou výše uvedených možnostech současným cílem multikulturalismu je za pomoci řízené masové imigrace zcela zničit historický koncept všech evropských národů. Toto byly naplánováno už dávno nejbohatšími kapitalisty světa v čele s Rothschildy a je momentálně realizováno především multimiliardářem Sorosem, jejich poskokem. Nedivte se, proč jej nechtějí v Maďarsku, ale všímejte si, kdo chce Sorose u nás. Masová migrace do Evropy je podporována i Saúdskou Arábií a je dokonce zcela nepochopitelně protěžována římskokatolickou církví. Vytvořením jednoho promíseného nenárodního evropského etnika chtějí ti nejbohatší upevnit moc nad svými otroky.

„Jakmile vyloučíte nemožné, všechno ostatní, co zbude, ať je to jakkoliv nepravděpodobné, musí být pravda.“
Sherlock Holmes

 

„Multikulturalismus zastává stanovisko, že v jednom státě mohou společně žít jednotlivci i skupiny lidí s různou kulturou a zdůrazňuje prospěšnost kulturní rozmanitosti pro společnost a stát.
zdroj

S tou jeho prospěšností určitě nesouhlasím. V zemích, kde žije homogenní společnost, je mír (dokud tam nezačne americké nebo evropské humanitární bombardování). Nezáleží na tom, zda jsou to homogenní křesťané, homogenní muslimové, homogenní židé nebo ateisti. Čí země, toho víra. V zemích, které se stávají multikulturní, se objevují teroristické útoky a občanské války. Multikulturní země nejsou schopné žít současně v míru a mít demokratické uspořádání, a to především ty země, kde se střetávají náboženství či ideologie, z nichž alespoň v jednom je zakotvena nenávist vůči nevěřícím. Sami si odvoďte, které náboženství mám asi na mysli.

 

Opravdu nevím, zda se jednalo o naprosté idioty, kteří podpořili svržení Muammara Kaddáfího v Lybii nebo „jen“ o nepřátele evropských národů. Jisté je, že Evropa je v ohrožení a účinné řešení spočívající např. v obsazení části pobřeží Lybie a vytvoření pásma pro vracení imigrantů, evropští představitelé nehledají. Že by šlo o porušení mezinárodního práva? No a? Vždyť ho porušují stále. V Lybii, Sýrii, Iráku, Afghánistánu a bůhvíkde ještě. Samotná masová imigrace je porušováním našich práv a odmítání přijetí deportovaných migrantů ze strany afrických a blízkovýchodních vlád je také porušením mezinárodního práva. Představitelé EU tak vehementně hájí lidská práva jinde a jiných, až tím dosáhly začátku genocidy domácích evropských národů.

Dokud nebyla v roce 2011 provedena intervence armád západních států do Lybie, diktátor plukovník Muammar Kaddáfí v zemi udržoval pořádek a mír. Udává se, že Kaddáfího režim v roce 2011 zabil až 1000 povstalců. Divíte se tomu, když jak je i oficiálně uváděno, povstalci „podpalovali policejní stanice“ a s vražděním sami začali? Víte, že Libye se předtím přímo zavázala na mezinárodní úrovni, že bude zastavovat a vracet nebo integrovat migranty z Afriky? Komu toto vadilo?

Migrační invaze z Afriky je přímým důsledkem vojenského zásahu, který vedl k odstranění Muammara Kaddáfího. Od doby zavraždění Kaddáfího za pomoci jeho evropských a amerických „přátel“, jen ve Středozemním moři a ještě více při přechodu Sahary do Lybie zahyne každoročně několikanásobek migrantů. Diktátorský režim Kaddáfího totiž mimo jiné chránil jižní hranici Evropy před imigrací. Evropské státy, které podpořily tzv. arabské jaro a tuto hranici zrušily, mají tak na svědomí desetitisíce nových mrtvých.

 

„Kaddáfí byl sice diktátor, ale dokázal udržet pořádek. Libye se přímo zavázala na mezinárodní úrovni, že bude zastavovat a vracet nebo integrovat migranty z Afriky. Migrační krize je důsledkem vojenského zásahu, který vedl k odstranění Kaddáfího. Ministři zahraničních věcí G7 se shodli, že současnou migrační krizi lze zastavit pouze stabilizací Libye. Za svržení Kaddáfího je zodpovědná především vláda USA.
zdroj

Günther Oetinger, europoslanec

 

„Doposud nikdo z těch, kteří likvidovali Kaddáfího a kteří zvali uprchlíky do svých zemí, se zatím neomluvili za svou politickou neprozíravost a nevyvodili ze svého selhání politickou odpovědnost. Z tohoto by měli být smutní nejen Italové, ale i Němci a my všichni v EU.“
zdroj

Radim Valenčík, ekonom

 

Jakmile téměř ustal proud migrantů přicházejících z východu, zvýšil se příliv migrantů z Afriky. Přivážejí je lodě italského námořnictva, evropské agentury „pro ochranu hranic (haha)“ Frontex a lodě nevládních „neziskových (opět haha)“organizací. Financováním těchto neziskovek vlády EU skrytě financují pašeráky lidí. Nikoho ani nenapadne migranty vracet zpět do Afriky. Jedinou reakcí EU je zvýšení tlaku na přerozdělování migrantů a povinné kvóty v rámci EU.

 

„Čím více lidí humanisté zachraňují, tím více běženců přibývá a tím více také v moři zahyne. Stačilo by tyto fanatiky zakázat. To se ale politici neodváží. Ostatně i mezi nimi je mnoho těch, kteří se rozhodli staré Evropany vyměnit za nové.“
zdroj

Alexander Tomský, komentátor

 

„Evropští politici migraci skrytě podporují, nechtějí ji zastavit, ale rozšířit, a proto štědře financují neziskovky a přes ně i pašeráky lidí a jediným cílem je vnutit asijské a africké převážně muslimské menšiny novým členským zemím EU. Prostřednictvím masové migrace se snaží změnit stávající evropské národy a situaci v Evropě jako takovou. To je politika EU a evropských velmocí.

Začíná jít do tuhého. Čelíme jedné z nejvážnějších hrozeb pro budoucnost naší země a národa v moderní historii, horší v tom, že jsme již v rámci EU předali velkou část rozhodování o své zemi a její budoucnosti cizincům. Pokud si je nevezmeme zpět, dopadneme špatně.“
zdroj

Jiří Weigl, ekonom

 

Dokud nebyla v Sýrii za vydatné intervence nejen okolních států, ale také vlád západních zemí v čele s vládou USA podpořena občanská válka, diktátor Bašár al-Asad v zemi udržoval pořádek a mír, byť možná v krajních případech drsnými prostředky. Migrace ze Sýrie téměř neexistovala.

 

Chcete vědět, kam vedla dlouholetá tolerance albánských imigrantů v Srbsku? Najděte si konspirační teorie ohledně událostí ve Srebrenici. Ať už byla na vině konfliktu kterákoliv strana, je jisté, že k tragickým událostem vrcholícím „humanitárním bombardováním“ Jugoslávie zeměmi NATO v roce 1999 by bez tolerování imigrace a multikulturalismu nedošlo. Schvalováním tohoto bombardování ztratil prezident Václav Havel moji úctu.

 

Podíváte-li se na většinu novodobého rozdělování zemí, zjistíte, že země se většinou rozdělily podle náboženství, ne až tak podle etnika. Nepleťte si odpor k multikulturalismu s rasismem. Sám mám i vietnamské přátele a proti černochům v Africe nic nemám.

To současný Západ je rasistický, neboť provádí genocidu původního bílého Evropana pomocí multikulturalismu .

Vojenské „humanitární“ akce vlád USA, evropských zemí a nakonec i Ruska probíhají v zájmu kapitálu a moci. Jde o suroviny, peníze a moc. Ne o lidská práva a ochranu životů. Životy obyvatel postižených zemí paradoxně lépe chránili západem sesazení diktátoři. Nebo si vážně myslíte, že např. v současném případě Severní Koreje jde USA o tlouštíka Kima a nejde především o obrovské zásoby uranu, které se v této zemi nacházejí?

 

Jsou snad výjimečný stav ve Francii, neustálé atentáty či zákazy koncertů pro původní obyvatele Francie přínosem?

Jsou snad zločinecké bandy složené z imigrantů přínosem pro původní obyvatele Švédska? Tam, kde jste před dvaceti lety mohli s klidem nechat odemčený automobil a nic se vám neztratilo, se dnes bojíte o holý život. Kvůli znásilňování žen letos končí největší hudební festival Bråvalla, který se konával ve švédském městě Norrkoping. Pro vlastní bezpečnost Švédi ustoupili hrubému nátlaku teroru.

Jaký přínos mělo přes 10 let trvající opakované znásilňování imigranty pro více než 1400 (to číslo opravdu není překlep) anglických dívek z města Rotherham? Najděte si i další informace pod heslem „rotherhamský skandál“.

Chcete toto všechno v České republice?

„Podle Lisabonské smlouvy, jejíž součástí je rovněž islamizační projekt Euro Med, existuje povinný institut sdílené odpovědnosti pro všechny signatářské státy. I v případě, že naši europoslanci vyjímečně hlasují ve prospěch českých zájmů a proti vedení EU, zůstává nám povinnost rozkazy nevolených eurokomisařů plnit.
zdroj

 

„Kypr je stejně jako Jugoslávie nebo Palestina ukázkou nereálnosti ideologie multikulturalismu v případě, že jednou ze stran jsou muslimové. Jen se o tom mlčí.“
zdroj

Martin Koller

 

Aby byl v multikulturních zemích zachován mír, je k tomu nejsnazší cestou vláda diktatury.
Také konečným cílem multikulturalismu v Evropě je nastolení diktatury pod rouškou udržení pořádku a míru.

Pokud jste o tom dosud pochybovali, vzpomeňte si na referendum v Katalánsku z 1. října 2017. Katalánce tloukla ne místní, ale federální policie. Bude-li nutno ztlouci Čechy, bude k dispozici eurounijní policie a ta bude v nejhorším případě složena z imigrantů.

 

 

Kde vzít chybějící pracovníky do českých továren

Nedávno mediálně prezentovaný nápad zvýšení odvodů OSVČ, aby nechali podnikání a šli se zaměstnat, povede pouze ke zdražení jejich služeb, jak se ukázalo i v případě zavedení EET. Je to jen jeden z příkladů, jak se živí rozpory mezi jednotlivými vrstvami obyvatel. Přitom je tu tolik možností, kde nové produktivně pracující vzít.

Máme sice nyní pouze 3% nezaměstnanost, ale je to pořád dost lidí s nataženýma rukama, kteří žijí na úkor těch pracujících. Dejme jim místo dávek důstojný zdroj obživy. Tady je příležitost pro různé štváče, aby ukázali, jak jsou nám užiteční. Máme tu spoustu úředníků, kteří sice někteří i tvrdě pracují, ale neproduktivně a mnohdy zcela zbytečně. Na každých sedm produktivně pracujících lidí připadá jeden ůředník. Prostě byrokracie je zbytečně moc ve státě a nuceně je jí moc i ve firmách. Jsem pro zjednodušení. T ti živnostníci by dokázali udělat víc, kdyby se nemuseli hrabat ve zbytečné byrokracii. Máme tu zbytečný senát a také další zbytečné politiky. Máme tu neziskovky, z nichž většina víc naší zemi škodí než pomáhá. Máme tu odboráře, vězně, imigranty a našly by se určitě další možnosti.

Zde leží přes 20% nevyužitých nebo na zbytečnou práci využitých pracovních kapacit. To by mohlo být krásné snížení daní, nemyslíte? Reálné hodnoty naší zemi totiž přinášejí jen a pouze živnostníci, majitelé firem a jejich zaměstnanci.

Lidem, kteří nostalgicky vzpomínají na doby, kdy živnostníci neexistovali, připomenu, jak se museli všech služeb doprošovat a jaká byla pak kvalita těch služeb. O tom, že když vám praskl vodovodní kohoutek v pátek odpoledne a vy jste museli čekat na komunál do pondělí, až řemeslníci přijdou do práce, ani nemluvě. Ještě že byli k mání fuškaři. Ani nevadilo, že nemají kasu EET.

 

 

Na koho pracujeme

„Když se podíváme do Německa, to má obrovské vztahy s Čínou, obrovský podíl exportů a řada našeho exportu, který míří do Německa, tak následně se v německých firmách produkt jen dotvoří a je rovněž exportován do Číny. Čili velká část našeho exportu, který míří do Německa, míří následně do Číny.“
zdroj

Jan Skopeček, ekonomický expert ODS, člen rozpočtového výboru

 

„V podobě marže z reexportů (hlavně do Německa, ale i dalších zemí EU) přicházíme ročně asi o 300 miliard, což je 30 tisíc korun na každého občana.
Tady je skutečný smysl vyvěšování tibetských vlajek či sankcí proti Rusku, kdy naši exportní pozici přebírá Německo.
Další únik jde přes výplatu dividend zahraniční vlastníkům (zejména bank), účelové kooperace a podhodnocení měny (se kterým se ještě dlouho budeme vyrovnávat).“

zdroj   zdroj

Radim Valenčík, komentátor

 

 

Evropská unie

„Právo se rozhodnout patří mezi základní kameny demokracie. Čím silnější jsou ve veřejném prostoru slova o referendu o Evropské unii, tím silnější je veřejný odpor k takovému právu občanů ze strany současných parlamentních politiků. Prý máme zastupitelskou demokracii a lidé navíc nejsou schopni rozhodnout, co je pro ně dobré a co ne. Opravdu? Pojďme do toho...“
zdroj

František Matějka, hnutí Referendum o Evropské unii

 

„Nyní víme, kde jsou nepřátelé revoluce: ve slovanských provinciích Rakouska a v Rusku. Žádná fráze, žádné ujišťování o demokratické budoucnosti těchto zemí nám nezabrání, abychom je nepokládali za naše nepřátele. Nesmiřitelný boj, válka až do posledního dechu proti Slovanům, zrádcům revoluce. Vyhlazení, bezohledný teror - ne v záíjmu Německa, ale v zájmu revoluce. Budoucí světová válka odstraní z povrchu zemského nejen reakční třídy a dynastie, ale též zpátečnické národy."

Karek Marx a Bedřich Engels, 31. prosince 1848, "Neue Rheinsche Zeitung"

 

Je zajímavé, že Slované vadili jak nacistům, tak komunistům a dnes zas globalistům..."

Miroslav Jahoda

 

 

Prezidentské volby 2018

„Na rozdíl od prezidentského kandidáta Drahoše si myslím, že lidé mají mít právo rozhodnout v referendu o našem členství v EU. Na rozdíl od kandidáta Zemana si myslím, že Česká republika si má nechat korunu a nezavádět euro. Třeba se ještě objeví nějaký dobrý kandidát. Chci, abychom měli důstojného prezidenta, který bude hájit české zájmy, ctít ústavu a demokratické zásady.“

Petr Mach, Strana svobodných občanů (Svobodní)

A co třeba prezidentský kandidát Petr Mach? To samozřejmě není podpora kandidáta politické strany. To je jen takový chvilkový nápad při skleničce velkopavlovického Chardonay.

 

 

Proč nefungoval socialismus

Jeden americký profesor ekonomie na vysoké škole nikdy nenechal propadnout žádného studenta, ale nyní nechal propadnout rovnou celou třídu. Třída totiž trvala na tom, že Obamův socialistický model funguje, že nikdo by neměl být chudý ani bohatý, všichni by měli být zhruba na stejné ekonomické úrovni. Profesor jim tedy řekl:

„OK, uděláme v této třídě experiment Obamova plánu. Známky z jednotlivých testů zprůměrujeme a všichni tak budou dostávat stejnou známku jako je průměr třídy, takže nikdo nepropadne, ale nikdo tak ani nedostane za 1.“

Po prvním testu byly známky v obvyklém průměru a každý student tedy nakonec dostal za 2. Studenti, kteří tvrdě studovali, byli trochu zklamaní, zatímco studenti, kteří studovali málo, byli spokojení. U dalšího testu studenti, kteří studovali málo, studovali ještě méně a ti, kteří studovali hodně, se rozhodli, že jim vlastně průměr stačí, takže i oni studovali málo. V tomto testu byl tedy výsledný průměr 4! Nikdo nebyl spokojený. Při třetí zkoušce byl už průměr 5, protože nestudoval nikdo.

Jak zkoušky pokračovaly, průměr se nikdy výrazně nezvýšil, vše se zvrhlo v následné hašteření, obviňování a nadávky. Nikdo nechtěl studovat ve prospěch někoho jiného. K jejich velkému překvapení tak všichni propadli. Profesor konstatoval, že socialismus už z principu nemůže fungovat, protože jedině odměna za práci může lidi motivovat k úspěchu. Ale když budou mít všichni stejně, bez ohledu na vynaložené úsilí nebo si vláda celou jejich odměnu vezme, aby ji rozdělila podle socialistického modelu, nikdo se nebude snažit neboť nebude mít důvod chtít uspět.

Pět důvodů, které jsou příčinou neúspěchu jakéhokoliv socialistického experimentu:
1. Nemůžete legislativou udělat z chudých prosperující a prosperující legislativně odstavit od příjmů.
2. Co dostane jeden člověk, aniž by si to odpracoval, to musí odpracovat jiný, aniž by za tuto činnost obdržel náležitou odměnu.
3. Vláda nemůže dát nikomu nic, aniž by to předtím nevzala někomu jinému.
4. Bohatství nelze rozmnožit tím, že se rozdělí.
5. Pokud si polovina lidí představuje, že nemusí pracovat, protože se o ně druhá polovina postará, a když druhá polovina zjistí, že není dobré pracovat, protože někdo jiný bezpracně dostane to, co oni vytvořili, tak to je počátek konce každého rovnostářského systému.

Zdroj: obíhá internetem zhruba od roku 2012

 

 

Sdílejte odkaz na stránku na své sociální síti

http://www.gigerich.cz/koho-volit.html

 

 

Pavel Gigerich © 2017       Kontakt       Doporučuji:  BirdArea.com   Svatební oznámení   Snubní prsteny       TOPlist